TELETECHNIKA I CCTV

CCTV

Jako integrator systemów teleinformatycznych zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i wdrażania systemów monitoringu wizyjnego CCTV wraz z wykonaniem infrastruktury teletechnicznej i pełnej opieki serwisowej.

Nasze rozwiązania należą do najbardziej zaawansowanych na rynku i posiadają wiele funkcji analitycznych.

Oferowany przez nas system monitoringu wizyjnego (kamery, oprogramowanie, rejestratory) pracuje z wykorzystaniem techniki Wysokiej Rozdzielczości Obrazu (HD). Posiada on najszerszą gamę kamer HD od 1 do 29 megapikseli. Produkowana przez firmę Avigilon otwarta platforma AVIGILON CONTROL CENTER to rozwiązanie sieciowe z wbudowanymi funkcjami analitycznymi (Motion Detection), które korzystając z technologii wysokiej rozdzielczości zapewnia osiągnięcie pełnej świadomości sytuacyjnej w chronionym obiekcie lub miejscu. System pozwala na pracę i podejmowanie koniecznych działań w czasie rzeczywistym oraz na rejestrację obrazu (do celów dowodowych) w wysokiej jakości (rozdzielczości).

Oprogramowanie AVIGILON służy również do zarządzania sygnałami video, umożliwiając uzyskanie na ekranach monitorów obrazów jakości HD. Wydłużenie czasu rejestracji materiału wizyjnego pozwala na redukcję ilości transmitowanych danych. Aplikacja daje możliwość równoczesnej obserwacji obrazu w podziale na: obraz główny (pełny widok z kamery) oraz na wybrane przez operatora fragmenty obrazu głównego. Zaawansowany interfejs systemu umożliwia dokładną synchronizację czasu rejestrowanego materiału co pozwala na przeglądanie obrazu w wysokiej rozdzielczości z różnymi prędkościami podglądu. Dzięki jakości HD możliwe jest kopiowanie szczegółowych fragmentów materiału dokumentujących zdarzenia oraz wykonywanie zdjęć z zarejestrowanego materiału video, który posłużyć może jako materiał dowodowy.