USŁUGI IT

Istotnym zakresem obszaru działalności firmy IST jest świadczenie kompleksowych usług dla rozwiązań związanych z szeroko pojętą infrastrukturą IT. Nasze kompetencje związane są m.in. z pracami projektowymi, instalacyjnymi, wdrożeniowymi oraz administracyjnymi z zakresu wirtualizacji, rozwiązań sieciowych, CCTV i teletechniki. Świadczymy również kompleksowe realizacje usług outsourcingu, dostawy sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, łącznie z zapewnieniem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie całego kraju.

Zasoby i kompetencje z zakresu oferty obejmującej usługi związane z infrastrukturą IT pozwalają na realizację m.in. usług projektowych i inżynieryjnych.

Usługi Projektowe obejmują całość prac związanych z procesem projektu informatycznego lub teletechnicznego. Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę na wszystkich poziomach trwania projektu – począwszy od analizy i prac koncepcyjnych poprzez stworzenie projektu, wdrożenie koncepcji, a skończywszy na szeroko pojętym nadzorze nad projektem. W ramach tej usługi oferujemy wysokokwalifikowanych konsultantów, posiadających interdyscyplinarne doświadczenie w tworzeniu koncepcji systemów informatycznych.

Usługi Inżynieryjne to wszelkie działania związane z instalacją oraz wdrożeniem technologii, opieką serwisową na poziomie sprzętu i oprogramowania, a także szkoleniami. Specjaliści firmy IST posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie pozwalające wykonywać prace instalacyjne, wdrożeniowe i administracyjne z zakresu systemów opartych m.in. o technologie firm Citrix, Cisco, Microsoft, Fujitsu, Dell, IBM, Lenovo. Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i nadzorowaniu, dogłębna wiedza z różnych dziedzin, umiejętność wnikliwej analizy i dostosowania oprogramowania w celu zaspokajania potrzeb każdego współpracującego podmiotu pozwalają, wraz z dostawą rozwiązania, dostarczać szeroko rozumianą wartość dodaną w postaci wiedzy i doświadczenia. Zespół kompetentnych techników zapewnia wykwalifikowaną pomoc w naprawach sprzętu komputerowego, a wykwalifikowani trenerzy pomogą w optymalny sposób wyszkolić kadrę administratorów jak i użytkowników.

Przeprowadzamy naszych Klientów pewnie i bezpiecznie przez wszystkie etapy realizowanych projektów, nawet tych o dużej złożoności. Posiadamy doświadczony zespół profesjonalistów i bogatą wiedzę w wielu obszarach IT.